Pupil van de week

Mike Bonemeijer

Mijn naam is Mike Bonemeijer en ik ben 11 jaar. Ik woon in Wateringse Veld en ik zit in groep 7A van de St. Jozefschool in Wateringen. Al vanaf de mini F voetbal ik bij KMD en inmiddels speel ik in de J011-1. Mijn favoriete positie in het veld is links-midden. Mijn vader Michael is een van de coaches, en soms ook trainer, van mijn team. Thuis hebben we het dan ook vaak over voetbal. Over onze eigen wedstrijden maar ook over dat  die van Ajax waar ik supporter van ben. Tadic is mijn favoriete speler. Ik train 3x per week waarbij ik de vrijdagtraining heel erg leuk vind omdat hier veel aan techniektraining wordt gedaan en partijtjes worden gespeeld.  Ik heb het erg naar mijn zin bij KMD en in mijn team. Mijn foto is gemaakt bij het GJ  Personeelsdiensten Westlands Kamioenschap waar wij 2de zijn geworden, super gaaf.  

Als ik niet voetbal dan kijk ik graag filmpjes op tik tok en youtube of speel ik games op mijn playstation.

Heel leuk dat ik pupil van de week mag zijn bij de wedstrijd tussen KMD en Loosduinen. Ik hoop dat het een mooie sportieve wedstrijd wordt waarbij ik uiteraard hoop dat wij de wedstrijd winnen!

Pupil_Mike_Bonemeijer Pupil_Mike_Bonemeijer