Balsponsor KMD - Loosduinen

Dé fitnessclub van het Westland

 

SPORTEN IN EEN GEMOEDELIJKE SFEER

Family Sports is sinds 2011 een begrip in de regio, centraal gelegen voor sporters uit het Westland, Den Haag en Rijswijk. Wederom uitgeroepen tot beste fitnessclub van de gemeente Westland. Het bewijs van waardering en professionaliteit.

Wij onderscheiden ons door de familiare en gemoedelijke sfeer met persoonlijke aandacht. Hierdoor voelt iedereen van jong tot oud zich thuis. Professionaliteit, veiligheid en hygiëne zijn de basis om je zo goed en snel mogelijk jouw doelen te laten bereiken.

Family Sports is de fitnessclub voor het hele gezin.

 

Dorpskade 34a

2291 HR Wateringen

Nederland

Tel: 0174-764764

E-mail: info@familysports.nl

Balponsor_FamilySport Balponsor_FamilySport
2021 Wedstrijdbal Loosduinen 2021 Wedstrijdbal Loosduinen